Czarny

Czarny

Czarnuszek to wesoły, miły i radosny piesek. Wszędzie Go pełno, lubi się bawić, dokazywać. Niestety Czarnego, jakiś czas temu potrącił samochód. Oczywiście kierowca nawet się nie zatrzymał, nie zwolnił… I tak Czarny trafił do nas. Co zrobić ? Nie mogliśmy odmówić Małemu pomocy.

Na miejscu okazało się, że piesek nie może chodzić, zdjęcie rtg tylko potwierdziło nasze obawy Okazało się, że kontakt małego psiaka z samochodem spowodował uszkodzenie kręgosłupa i miednicy – całkowita niewładność tylnych kończyn. Wyrok?? NIE !!!

Sprawiliśmy małemu wózeczek, na którym bardzo szybko nauczył się poruszać. Dziś jest szczęśliwym psiakiem, który nawet nie zdaje sobie sprawy ze swojego kalectwa jak również nie zdaje sobie sprawy, że sakwa świeci pustkami Powiemy mu? Nie, nie będziemy go martwić.

Kochani, prosimy o wsparcie naszych działań. Czarnuszek zaczyna wstawać! Podnosi się na jednej tylnej nodze i podpiera się na drugiej. Nie chcemy tego zaprzepaścić! Dlatego psiak wymaga co jakiś czas specjalistycznej konsultacji weterynaryjnej u lekarza neurologa, zdjęć RTG, a przede wszystkim rehabilitacji, którą zapewniamy jemu raz w tygodniu.

Każda złotówka jest na wagę złota i bardzo pomoże Czarnuszkowi.

Oto nasz nr konta:
„Fundacja Bo Ja Kocham Psy”
91 1020 3352 0000 1102 0199 1942 Oddział PKO BP S.A. w Łodzi.
Koniecznie z dopiskiem „dla Czarnego”.

Bardzo Was prosimy!