Kora

Kora

Nasza przygoda z Korą zaczęła się od poniższej wiadomości: 
„Dzień dobry, szukam pomocy dla dwóch piesków, których właściciel – starszy i schorowany Pan trafił do szpitala. Najprawdopodobniej Pan będzie w domu opieki. Psy zostały same na wsi, póki co sąsiedzi je dokarmiają, schronisko odmówiło przyjęcia psów.”

Zdjęcia, które otrzymaliśmy pokazywały złe warunki w jakich przebywała Kora ze swoją córką.
Były skrajnie znerwicowane i zastraszone. Ze strachu przed wszystkim przemieszczały się przyklejone do siebie i drżały nieustannie. Trzeba było pomóc jednej i drugiej. 
Fundacja nie ma niestety informacji, jak Kora była traktowana. Z obserwacji jednak wiemy, że nie miała spokojnego życia.
Na pewno dzieci robiły jej krzywdę, bo gdy je widzi lub słyszy nie chce wejść do domu. Ucieka. Dlatego dom idealny dla niej, to dom (niestety) bez dzieci.

Musiało minąć wiele miesięcy w fundacji, by Kora sama wyszła na podwórko. Wcześniej była wynoszona na rękach, by załatwić swoje potrzeby fizjologiczne.
Dziś nawet spaceruje z nami, jednak musi być na smyczy, bo ze strachu może pójść w innym kierunku niż opiekun. 
Nadal drży, gdy widzi obcych ludzi. Kora potrzebuje bardzo dużo czasu na adaptację.

Ma około 18 lat, jest spokojna i piękna.

Nie miała dobrego życia, teraz ma lepsze, ale będzie miała najlepsze, gdy trafi do kogoś z Państwa. 
Zapraszamy do odwiedzin pełnej uroku suni.
Dzwońcie (609 339 444) albo piszcie: fundacja@bojakochampsy.pl

Prosimy o wparcie Podopiecznych fundacji:
Wpłać dowolną kwotę:
91 1020 3352 0000 1102 0199 1942
Oddział PKO BP S.A. w Łodzi

…a gdy będziecie rozliczać podatek PIT, prosimy o przekazanie 1% na rzecz fundacji Bo Ja Kocham Psy lub innej organizacji Pożytku Publicznego. To 1% powoduje, że możemy pomagać ludziom i zwierzętom, gdy nie mają pieniędzy, dachu nad głową, jedzenia, potrzebują pomocy.
Jeśli tego nie zrobicie, całe 100% Państwa podatku zasila Budżet Państwa. Jeśli wpiszecie numer KRS jakiejś organizacji, która nie jest zasilana z budżetu Państwa, wtedy przynajmniej 1% trafi do wybranej przez Państwa np. fundacji, a 99% zasili budżet Państwa.

1% to niewiele, jednak gdy 1% przekaże wiele osób, ma to znaczenie.
Dziękujemy z każdą formę pomocy i zaufanie jakim nas obdarzacie!