Kuba

Kuba

Kuba dołączył do naszej fundacyjnej rodziny we wrześniu 2023 r. 🐕

Ma siedem lat. Jest małym, ślicznym, wesołym psiakiem. Waży 8.5 kilograma. 15.11.2023r. przeszedł zabieg kastracji. Psiak jest mieszanką shitsu i terriera walijskiego. Jak na te rasy przystało jest energiczny i radosny.

W jego życiu zaszły poważne zmiany, które spowodowały duży stres. Kuba przez 6 lat mieszkał w Łodzi z dwojgiem starszych ludzi. Opiekunów dopadła choroba. Stracił ich. Nikt z rodziny nie chciał go przyjąć, z powodu braku warunków…

Ma uraz do zakładania i zdejmowania obroży. Nie udało się dowiedzieć z czego to wynika.
🏠Jaki dom dla Kubusia byłby idealny?🏠

Najlepiej dom, w którym panuje spokój i nie ma dzieci. Jest niepewny w swoich reakcjach. Czasem daje się głaskać, przytula się do dzieci, skacze, chce siębawić, a czesem szczerzy zęby, gdy jest głaskany.

Jego zachowaniem kieruje strach- strach przed zmianą, strach przed psami (był jedynakiem), kotami (nie miał wcześniej do czynienia), strach przed otwartą przestrzenią (wcześniej wychodził na zewnątrz dwa razy dziennie, na krótko), strach przed nowymi osobami, nowym otoczeniem i tym co dzieje się dookoła.

Stosunek Kuby do psów i kotów jest neutralny. Przeważnie się z nimi bawi, ale lubi być w centrum uwagi. Gdy ma zabawkę i inny psiak się do niego zbliża, niestety atakuje i to czasem tak, że trudno przerwać małemu potworkowi. Jest zajadły, jak wściekłe osy.🐝
Dlatego dla jego dobra i spokoju wszystkich, najlepiej, gdy w nowym domu będzie jedynym towarzyszem człowieka.

Zapraszamy do poznania naszych Podopiecznych. 👇

Jeśli nie macie Państwo możliwości zabrania Kuby do siebie, nadal możecie pomóc dzięki ADOPCJOM WIRTUALNYM- inaczej „adopcjom na odległość”.

To comiesięczne finansowe wsparcie wybranego przez Państwa zwierzaka. 

Więcej informacji poniżej:

Prosimy o wsparcie naszych psiaków i kociaków.🐕🐈

Chętnie przyjmiemy karmy mokre i suche dla psów i kotów, środki czystości, koce, ręczniki kąpielowe, ręczniki papierowe itp.

✨️Każda Państwa pomoc jest na wagę złota!✨️ 

Numer konta do przekazania darowizn:

91 1020 3352 0000 1102 0199 1942

❤️Dziękujemy za zaufanie i wsparcie!❤️

📞609 339 444 

www.bojakochampsy.pl

KRS 0000429877