Pamela

Pamela przybyła do nas w marcu 2024 roku.
Według miejsca, w którym przebywała poprzednio urodziła się 22.02.2021 roku.
Najpierw przebywała w Schronisku w Cyganowie i miała na imię Pamela. W 2024 roku trafiła do schroniska Green House, gdzie nadano jej tylko numer.

Pamela jest piękną sunią w typie owczarka niemieckiego krótkowłosego. Jest dużym psem, a zachowuje się jak szczeniak. Jest żywiołowa, radosna, zawsze pozytywna.

Uwielbia przebywać w towarzystwie ludzi. Nie może się opanować i skacze na człowieka, liże, przytula się. Trzeba uważać, by nie przewróciła.
Uwielbia być głaskaną. Kładzie się i wystawia brzuszek.

Zjada wszystko, nie ma problemów gastrycznych. W schronisku pewnie żywiona była suchą karmą, więc jest łakoma na wszelkie inne „rarytasy”.

Uwielbia spacery. Na smyczy trochę ciągnie. U nas biega luzem. Mamy duży teren, więc możemy sobie na to pozwolić. Trzyma się blisko człowieka, nie ucieka. Przybiega na zawołanie.

Prosimy o miłość dla Pameli. To wielki wulkan szczęścia i mamy nadzieję, że szybko podzieli się tą radością z Państwem. ❤️

Prosimy o wparcie Podopiecznych fundacji dowolną kwotą, karmą, ręcznikiem, kocem, żwirkiem, środkami czystości itp. Wszystko mile widziane i za wszystko z całego serca dziękujemy! ❤️

…a gdy będziecie Państwo rozliczać coroczny PIT, prosimy o przekazanie 1,5% na rzecz fundacji Bo Ja Kocham Psy lub innej Organizacji Pożytku Publicznego. To właśnie 1,5% powoduje, że możemy pomagać ludziom i zwierzętom, gdy potrzebują pieniędzy, dachu nad głową, jedzenia i/lub jakiekolwiek innej pomocy.

Jeśli tego nie zrobicie, całe 100% Waszego podatku zasili Budżet Państwa, ale… wystarczy, że w deklaracji PIT wpiszecie numer KRS wybranej organizacji- wtedy przynajmniej 1,5% trafi do Państwa ulubionej fundacji i wesprze czworonogi w potrzebie. 🐕🐈

Nie jesteśmy zasilani z budżetu Państwa!

1,5% to niewiele, jednak gdy 1,5% przekaże wiele osób, ma to ogromne znaczenie. Nic nie tracicie, to nic nie kosztuje, a życie czworonogom ratuje!

Dziękujemy z każdą formę pomocy i zaufanie jakim nas Państwo obdarzacie!

Fundacja Bo Ja Kocham Psy
91 1020 3352 0000 1102 0199 1942

Oddział PKO BP S.A. w Łodzi.

📞609 339 444