Lucek

Lucjan został znaleziony 20 km od Łodzi. Błąkał się w jednej ze wsi, niedaleko lasu.Przez długi czas próbowano schwytać kulejącego, wychudzonego i wystraszonego psiaka. Ze strachu i bólu jaki mu towarzyszył nie dał się tak łatwo złapać. Okazało się, że Lucjan był porzucony. Uszkodzona, połamana łapa mogła świadczyć o potrąceniu przez samochód. Brzydkie złamanie prawej kończyny piersiowej, które doskwierało psiakowi i przeszkadzało w chodzeniu, normalnym funkcjonowaniu. Łapka Lucka została zoperowana przez chirurga z Warszawy, a cała rekonwalescencja odbyła się w Klinice Weterynaryjnej, Gdańska 81 w Łodzi.

Dzisiaj Lucek jest niezwykle pozytywnym psiakiem. Ma w sobie dużo energii, dobroci, jest wesoły, dokazujący, posłuszny. Szukamy dla Lucjana odpowiednich Ludzi, którzy pokochają Go takim jakim jest.

Lucek3
Lucek nie jest najmniejszym psiakiem, waży około 30 kg. Najlepiej byłoby dla niego, gdyby trafił do domu z podwórzem, ogródkiem lub dużym wybiegiem, aby mógł spożytkować swoją energię na dworze. Doskonale nadaje się na psa stróżującego. Na pewno poinformuje, gdy ktoś będzie kręcił się zbyt blisko domu.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt: 609339444 lub fundacja@bojakochampsy.pl

Lucek1
lucek2

Leave a Reply