Murzynia

Murzynka

Ta Koteczka długo dochodziła do siebie. Przeszła bardzo poważną operację. Stan jej zdrowia i psychiki już od początku wskazywały na długą rekonwalescencję.
Link o Murzyni :
https://www.facebook.com/media/set/…

Obecnie Murzynia ma się dobrze. Przednie łapki już tak bardzo jej nie przeszkadzają. Rana bardzo dobrze się zagoiła, sierść odrosła. Po wielu przeżyciach, przeziębieniach i troskach, Murzynka czuję się dobrze. Sierść ma błyszczącą, ładnie je, nie wybrzydza. Jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. Czasami łzawi jej oczko i trzeba wyczyścić uszy, ale po takich przejściach, przeżyciach i stresach to nie jest problemem.

Murzynka.2

Murzynka zrobiła się wesoła. Lubi być głaskana, bawić się, przytulać. Nie lubi być noszona na rękach. Ale gdy się przy niej siedzi, mizia i bawi jest w siódmym niebie. Lubi być czesana, dla Niej to forma zabawy.

Jest Kotkiem, który nie wskakuje na wysokości. Przeważnie siedzi w swoim ulubionym posłanku, na mięciutkiej podusi. Podchodzi z zaciekawieniem do miseczki. Murzynia nie wchodzi do kuwety, gdyż jest to dla Niej bardzo trudne, załatwia się na podkłady higieniczne.

Murzynka3

Oto Murzynia, nasza Podopieczna. Szukamy dla niej DOMU! Prawdziwego domu i ludzi, którzy pokochają Ją taką, jaką jest, którzy pokochają Ją mimo jej kalectwa. Dadzą ciepło, kolanka i prawdziwą miłość.

 

Murzynka4

Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej o Koteczce, piszcie!! Odpowiemy na wszystkie dotyczące koteczki pytania ! 609 339 444 lub 504 711 359.

Leave a Reply