Hasia

Hasia

Hasia przyjechała z Łodzi. Spotkało ją to, co nie powinno spotkać żadnego psiaka czy kociaka.
Jako młody pies trafiła do schroniska i stamtąd została adoptowana. Spędziła wiele lat ze swoją rodziną.
Niestety rodzina miała problemy finansowe, mieszkaniowe i oddała Hasię.
Mając 14 lat została znowu bez domu.

Hasia nie widzi na jedno oczko i słabo słyszy.
Ma również problem ze stawami. Dotyczy to zazwyczaj ras dużych, a Hasia jest duża. Waży ok. 45 kg. Musi schudnąć, bo dodatkowe kilogramy nie wpływają pozytywnie na stawy. Zajmiemy się tym- suplementacja plus mniej jedzenia plus ruch. Mamy nadzieję, że będzie lepiej, a przynajmniej zatrzymamy rozwijające się zwyrodnienie stawów.

Hasia jest wysterylizowana. Jak radosnym psiakiem- choć na pierwszy rzut oka może wydawać się inaczej. Jest spokojna. Uwielbia spacery- na smyczy trochę ciągnie.
Jest niewymagająca- dużo leży, mało szczeka, nie jest łapczywa na jedzenie, zjada wszystko (musimy pamiętać o małych porcjach).
Najlepszy dom dla niej byłby z podwórkiem- lubi przebywać na zewnątrz.

Domyślamy się, że trudno będzie znaleźć dom dla dużej seniorki ze schorzeniami, ale nadzieję mamy…

Zapraszamy do poznania spokojnej i pięknej HASI. Prosimy o dom dla niej, by mogła jeszcze raz doświadczyć miłości i ciepła rodzinnego i w tym domu zakończyć swoje pieskie życie.

Tel. 609339444 (nie odbierzemy- oddzwonimy, jeśli to coś pilnego napisz sms).

Prosimy o wparcie Podopiecznych fundacji dowolną kwotą, karmą, ręcznikiem, kocem, żwirkiem, środkami czystości itp. Wszystko mile widziane i za wszystko z całego serca dziękujemy! ❤️

…a gdy będziecie Państwo rozliczać coroczny PIT, prosimy o przekazanie 1,5% na rzecz fundacji Bo Ja Kocham Psy lub innej Organizacji Pożytku Publicznego. To właśnie 1,5% powoduje, że możemy pomagać ludziom i zwierzętom, gdy potrzebują pieniędzy, dachu nad głową, jedzenia i/lub jakiekolwiek innej pomocy.

Jeśli tego nie zrobicie, całe 100% Waszego podatku zasili Budżet Państwa, ale… wystarczy, że w deklaracji PIT wpiszecie numer KRS wybranej organizacji- wtedy przynajmniej 1,5% trafi do Państwa ulubionej fundacji i wesprze czworonogi w potrzebie. 🐕🐈

Nie jesteśmy zasilani z budżetu Państwa!

1,5% to niewiele, jednak gdy 1,5% przekaże wiele osób, ma to ogromne znaczenie. Nic nie tracicie, to nic nie kosztuje, a życie czworonogom ratuje!

Dziękujemy z każdą formę pomocy i zaufanie jakim nas Państwo obdarzacie!

Fundacja Bo Ja Kocham Psy
91 1020 3352 0000 1102 0199 1942

Oddział PKO BP S.A. w Łodzi.

Adres: Małgów 31, 62-850 Lisków.

Telefon kontaktowy: 609 339 444