Pegi

Pegi

Kotka została znaleziona na działce pewnej Pani w Kaletniku – woj.łódzkie.
Była przeganiania przez innych ludzi. Błądziła ze swoim bratem od działki do działki. Udało im się w końcu trafić do osoby, której los przyjaznych kociaków nie był obojętny. 
 
Kociaki wręcz przyczepiały się do ludzi, jak przysłowiowy „rzep”, dlatego wielce prawdopodobne jest, że zostały wyrzucone z domu.
 
Samcowi udało się szybko znaleźć ostoję. 
Pegi nie miała tak łatwo, dlatego stała się naszą Podopieczną- u nas poczeka na cudowny domek, który na pewno szybko się znajdzie. 🏡
 
Pegi lubi obecność ludzi, uwielbia głaskanie i zabawę. 
Akceptuje inne zwierzęta, jest do nich przyjaźnie nastawiona.
Gdy wprowadzaliśmy ją do fundacyjnego stadka, była spokojna, kulturalna, nie narzucała się nikomu. 
Na drugi dzień Pegi już poczuła się, jak u siebie, a inne koty zaakceptowały jej obecność. Teraz jest już tylko zabawa. 😊
 
Zapraszamy do odwiedzin, poznania i adopcji ślicznej Pegi.
 
📞609 339 444

Prosimy o wparcie Podopiecznych fundacji:
Wpłać dowolną kwotę:
91 1020 3352 0000 1102 0199 1942
Oddział PKO BP S.A. w Łodzi

…a gdy będziecie rozliczać podatek PIT, prosimy o przekazanie 1% na rzecz fundacji Bo Ja Kocham Psy lub innej organizacji Pożytku Publicznego. To 1% powoduje, że możemy pomagać ludziom i zwierzętom, gdy nie mają pieniędzy, dachu nad głową, jedzenia, potrzebują pomocy.
Jeśli tego nie zrobicie, całe 100% Państwa podatku zasila Budżet Państwa. Jeśli wpiszecie numer KRS jakiejś organizacji, która nie jest zasilana z budżetu Państwa, wtedy przynajmniej 1% trafi do wybranej przez Państwa np. fundacji, a 99% zasili budżet Państwa.

1% to niewiele, jednak gdy 1% przekaże wiele osób, ma to znaczenie.
Dziękujemy z każdą formę pomocy i zaufanie jakim nas obdarzacie!