Hugo

Hugo

Hugo trafił do nas w listopadzie 2023 r. Dotychczasowi opiekunowie podupadli na zdrowiu i psiakiem nie miał kto się zaopiekować. 

Hugo ma dwa lata. Jest kastrowany.

To psiak niezwykle energiczny i wesoły. Hugo to wulkan energii, dlatego byłoby wspaniale, gdyby miał możliwość biegania. 

Toleruje inne psy, z kotami jeszcze jego nie zapoznawaliśmy. Musimy się bardziej poznać, bo Hugo jest dużym, silnym psem i nie chcielibyśmy, by machnięciem łapą zrobił krzywdę któremuś kociakowi.

Uwielbia spacery i aportowanie- przy tych czynnościach mógłby spędzać całe dnie.

W fundacji jest na zewnątrz- tak wybrał, ale wcześniej przebywał w domu.

Jest ciekawy wszystkiego, towarzyszy człowiekowi nieustannie. Hugo to inteligentny psiak liczącym się ze zdaniem swojego opiekuna. Jest poczciwym, mądrym, pięknym przyjacielem.

Prosimy o wparcie Podopiecznych fundacji dowolną kwotą, karmą, ręcznikiem, kocem, żwirkiem, środkami czystości itp. Wszystko mile widziane i za wszystko z całego serca dziękujemy! ❤️

…a gdy będziecie Państwo rozliczać coroczny PIT, prosimy o przekazanie 1,5% na rzecz fundacji Bo Ja Kocham Psy lub innej Organizacji Pożytku Publicznego. To właśnie 1,5% powoduje, że możemy pomagać ludziom i zwierzętom, gdy potrzebują pieniędzy, dachu nad głową, jedzenia i/lub jakiekolwiek innej pomocy.

Jeśli tego nie zrobicie, całe 100% Waszego podatku zasili Budżet Państwa, ale… wystarczy, że w deklaracji PIT wpiszecie numer KRS wybranej organizacji- wtedy przynajmniej 1,5% trafi do Państwa ulubionej fundacji i wesprze czworonogi w potrzebie. 🐕🐈

Nie jesteśmy zasilani z budżetu Państwa!

1,5% to niewiele, jednak gdy 1,5% przekaże wiele osób, ma to ogromne znaczenie. Nic nie tracicie, to nic nie kosztuje, a życie czworonogom ratuje!

Dziękujemy z każdą formę pomocy i zaufanie jakim nas Państwo obdarzacie!

Fundacja Bo Ja Kocham Psy
91 1020 3352 0000 1102 0199 1942

Oddział PKO BP S.A. w Łodzi.

Adres: Małgów 31, 62-850 Lisków.

Telefon kontaktowy: 609 339 444