Majka

Majka

W lutym 2023 z Łodzi przybyła do nas 15 letnia Majka. Wraz z nią przyjechały sunia Tosia i sunia Pusia. Wszystkie z jednego domu, wszystkie w kiepskim stanie psychicznym.
Smutne, wystraszone, ale to nic dziwnego. Straciły swoją Opiekunkę i dotychczasowy dom.

Majka do tej pory była kotem wychodzącym. U nas niestety nie ma takiej możliwości, bo mamy na zewnątrz psiaki, które nie lubią kotów.
To zbyt duże ryzyko, by wypuścić ją na zewnątrz- tym bardziej, że Majka ma zaufanie do psów.

Majka jest wysterylizowana, odrobaczona i odpchlona.
Mimo wieku jej stan zdrowia jest bardzo dobry. 😊
Dołączając do kociarni spotkała się z innymi kotami. Do tej pory mieszkała z psami, które akceptuje.
By zaakceptować koty potrzebowała więcej czasu, ale się udało! 
Na początku kręcąca się wokół niej gromadka kotów wywoływała duży stres. Nie reagowała agresją, chowała się do kociego domku, czasem zasyczała.

Musiała przyzwyczaić się do obecności kolegów i koleżanek.

Ma 15 lat i swoje przyzwyczajenia. Musi minąć trochę czasu, by przyzwyczaiła się do nowych realiów, do zmiany, która ją spotkała.

Po kilku miesiącach obcowania z Majką, wiemy, że uwielbia mizianie i obecność człowieka. Jeśli zależy Państwu na kotku, który nie stroni od kontaktu z człowiekiem, Majeczka taka jest. Podchodzi, cichutko miałczy, prosi o uwagę.

Zapraszamy do poznania i pokochania MAJKI.
tel. 609 339 444.

Prosimy o wparcie Podopiecznych fundacji:
Wpłać dowolną kwotę:
91 1020 3352 0000 1102 0199 1942
Oddział PKO BP S.A. w Łodzi

…a gdy będziecie rozliczać podatek PIT, prosimy o przekazanie 1% na rzecz fundacji Bo Ja Kocham Psy lub innej organizacji Pożytku Publicznego. To 1% powoduje, że możemy pomagać ludziom i zwierzętom, gdy nie mają pieniędzy, dachu nad głową, jedzenia, potrzebują pomocy.
Jeśli tego nie zrobicie, całe 100% Państwa podatku zasila Budżet Państwa. Jeśli wpiszecie numer KRS jakiejś organizacji, która nie jest zasilana z budżetu Państwa, wtedy przynajmniej 1% trafi do wybranej przez Państwa np. fundacji, a 99% zasili budżet Państwa.

1% to niewiele, jednak gdy 1% przekaże wiele osób, ma to znaczenie.
Dziękujemy z każdą formę pomocy i zaufanie jakim nas obdarzacie! ❤️