Majka

Majka

W lutym 2023 z Łodzi przybyła do nas 15 letnia Majka. Wraz z nią przyjechały sunia Tosia i sunia Pusia. Wszystkie z jednego domu, wszystkie w kiepskim stanie psychicznym.
Smutne, wystraszone, ale to nic dziwnego. Straciły swoją Opiekunkę i dotychczasowy dom.

Majka do tej pory była kotem wychodzącym. U nas niestety nie ma takiej możliwości, bo mamy na zewnątrz psiaki, które nie lubią kotów.
To zbyt duże ryzyko, by wypuścić ją na zewnątrz- tym bardziej, że Majka ma zaufanie do psów.

Majka jest wysterylizowana, odrobaczona i odpchlona.
Mimo wieku jej stan zdrowia jest bardzo dobry. 😊
Dołączając do kociarni spotkała się z innymi kotami. Do tej pory mieszkała z psami, które akceptuje.
By zaakceptować koty potrzebowała więcej czasu, ale się udało! 
Na początku kręcąca się wokół niej gromadka kotów wywoływała duży stres. Nie reagowała agresją, chowała się do kociego domku, czasem zasyczała.

Musiała przyzwyczaić się do obecności kolegów i koleżanek.

Ma 15 lat i swoje przyzwyczajenia. Musi minąć trochę czasu, by przyzwyczaiła się do nowych realiów, do zmiany, która ją spotkała.

Po kilku miesiącach obcowania z Majką, wiemy, że uwielbia mizianie i obecność człowieka. Jeśli zależy Państwu na kotku, który nie stroni od kontaktu z człowiekiem, Majeczka taka jest. Podchodzi, cichutko miałczy, prosi o uwagę.

Zapraszamy do poznania i pokochania MAJKI.
tel. 609 339 444.

Prosimy o wparcie Podopiecznych fundacji dowolną kwotą, karmą, ręcznikiem, kocem, żwirkiem, środkami czystości itp. Wszystko mile widziane i za wszystko z całego serca dziękujemy! ❤️

…a gdy będziecie Państwo rozliczać coroczny PIT, prosimy o przekazanie 1,5% na rzecz fundacji Bo Ja Kocham Psy lub innej Organizacji Pożytku Publicznego. To właśnie 1,5% powoduje, że możemy pomagać ludziom i zwierzętom, gdy potrzebują pieniędzy, dachu nad głową, jedzenia i/lub jakiekolwiek innej pomocy.

Jeśli tego nie zrobicie, całe 100% Waszego podatku zasili Budżet Państwa, ale… wystarczy, że w deklaracji PIT wpiszecie numer KRS wybranej organizacji- wtedy przynajmniej 1,5% trafi do Państwa ulubionej fundacji i wesprze czworonogi w potrzebie. 🐕🐈

Nie jesteśmy zasilani z budżetu Państwa!

1,5% to niewiele, jednak gdy 1,5% przekaże wiele osób, ma to ogromne znaczenie. Nic nie tracicie, to nic nie kosztuje, a życie czworonogom ratuje!

Dziękujemy z każdą formę pomocy i zaufanie jakim nas Państwo obdarzacie!

Fundacja Bo Ja Kocham Psy
91 1020 3352 0000 1102 0199 1942

Oddział PKO BP S.A. w Łodzi.

Adres: Małgów 31, 62-850 Lisków.

Telefon kontaktowy: 609 339 444